x

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin şirketin İstanbul Çekmeköy'de bulunan deposuna uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.hamakkeyfi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 7 (yedi) gün bekleleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.